Ableton Live 11

163 0

Ableton Live 11 to szybkie i elastyczne oprogramowanie do tworzenia oraz wykonywania muzyki. Zawiera efekty, instrumenty, dźwięki i wszelkiego rodzaju kreatywne funkcje — wszystko, czego potrzebujesz by Twoje utwory brzmiały profesjonalnie.

Twórz muzykę z Życiem

Dzięki temu programowi możesz pracować tak, jak lubisz. Tworzyć w tradycyjnym, liniowym układzie lub improwizować bez ograniczeń osi czasu w widoku sesji na żywo. Poruszaj się swobodnie między elementami muzycznymi i baw się pomysłami, bez zatrzymywania muzyki i bez przerywania przepływu.

W pierwszym przypadku widok aranżacji umożliwia organizowanie muzyki na osi czasu. Nagrywaj wiele ścieżek audio lub MIDI. Znajdź najlepsze fragmenty każdej z nich i połącz je ze sobą, aby uzyskać pożądany efekt. Doszlifuj swoje pomysły, dodając efekty i instrumenty z bogatej wbudowanej w oprogramowanie biblioteki.

W drugim wypadku, czyli w widoku sesji Live możesz swobodnie mieszać i dopasowywać pomysły muzyczne bez ograniczeń osi czasu. To idealne miejsce do improwizacji. Możesz odtwarzać pętle MIDI i audio o różnej długości w dowolnej kombinacji, bez zatrzymywania muzyki.

Dodatkowo możesz także dać się ponieść inspiracji. Twórczo rozwijać Twoje pomysły i wzbogacać brzmienie na tysiące sposobów. Możesz nagrywać syntezatory sprzętowe, wykorzystywać wtyczki oprogramowania, automaty perkusyjne, gitary lub pozyskać dowolny dźwięk ze świata rzeczywistego.

Możesz teraz używać funkcji Capture MIDI do nagrywania nut po ich odtworzeniu, zamieniając swoje najbardziej spontaniczne pomysły w muzykę. Dostępne są też funkcje audio-MIDI na żywo, które pozwalają zamieniać przerwy perkusyjne oraz partie melodii lub harmonii na wzorce MIDI, które można edytować i ponownie wykorzystywać z własnymi dźwiękami.

Kupuj z pewnego źródła

Jeżeli jesteś zainteresowany tym programem i możliwościami, jakie daje, to wejdź na stronę https://www.vebo.pl/ableton-live. Za pośrednictwem sklepu Vebo.pl możesz w bezpieczny i wygodny sposób zakupić to oprogramowanie. Po zakupie otrzymasz na adres e-mail kod aktywacyjny oraz link do pobrania instalatora.

Dzięki temu już w ciągu 24 godzin od momentu zakupu możesz cieszyć się Twoją kopią Ableton Live 11 i tworzyć własną muzykę. Nie czekaj, uwolnij swoją kreatywność i skorzystaj z tego niezawodnego oprogramowania! W sklepie Vebo.pl znajdziesz także inne programy, które pomogą Ci rozwijać Twoje pasje. Wszystkie pochodzą do znanych producentów i dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Odwiedź sklep Vebo.pl i zacznij tworzyć muzykę z Ableton Live 11!

Dodaj komentarz