Bezgotówkowe tankowanie na stacji Orlen

208 0

W dzisiejszych czasach wiele małych i mikro firm posiada pojazdy służbowe. Bez względu na to, jak duży dystans pokonują właściciele przedsiębiorstw czy ich pracownicy, każdorazowa wizyta na stacji benzynowej wiąże się z kolekcjonowaniem paragonów i faktur, niezbędnych do rozliczenia finansowego. By uniknąć dodatkowej pracy związanej z fakturowaniem zakupów paliwowych, warto skorzystać z kart flotowych Orlen, umożliwiających sprawne i, przede wszystkim, bezgotówkowe tankowanie na stacjach Orlen.

Korzyści dla posiadaczy kart paliwowych Orlen

Pierwszą i prawdopodobnie najważniejszą korzyścią, której poszukuje większość przedsiębiorców, to oszczędność. Dodatkowo tankowanie z kartą Orlen jest znacznie przyjemniejsze i szybsze, ponieważ pozwala nam ona na płatności bezgotówkowe. Wystarczy, że zostanie okazana pracownikowi stacji, który naliczy rabat.

Posiadacze karty paliwowej Orlen mają dostęp do mapy, pozwalającej porównać ceny paliw na poszczególnych stacjach. Dzięki temu osoba tankująca może zaoszczędzić nawet do kilkunastu groszy na każdym litrze paliwa.

Karta umożliwia również wnoszenie opłat za przejazdy autostradami A1, A2 i A4. Transakcje te zostaną odnotowane na fakturach zbiorczych, w związku z czym nie ma konieczności pobierania paragonu.

Jak zostać posiadaczem karty flotowej

Jeśli jesteś właścicielem pojazdów służbowych i chcesz, aby tankowanie oraz proces fakturowania zakupów paliwowych były sprawniejsze, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Karty paliwowe to narzędzie, które odmieni dotychczasowe zarządzanie autami służbowymi. Najszybszym sposobem, aby zostać posiadaczem karty flotowej Orlen, jest wypełnienie formularza na stronie internetowej. Następnie wygenerowany zostanie e-mail z umową, którą właściciel może podpisać elektronicznie lub wydrukować, podpisać ręcznie i odesłać pocztą. Osoby chcące uzyskać więcej informacji mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, do którego numer znajduje się na stronie.

Historia transakcji oraz faktura zbiorcza

Za każdym razem, gdy auto zostanie zatankowane, informacja o tym będzie zarejestrowana w systemie. Dzięki temu, osoba zarządzająca pojazdami może przeglądać historię transakcji, saldo rachunku oraz wiele innych danych, istotnych podczas kontrolowania wydatków. Posiadanie dostępu do Panelu Klienta daje możliwość wygenerowania w dowolnym momencie raportu, związanego z zakupem paliw.

System każdego miesiąca generuje zbiorczą fakturę wraz z zestawieniem wpłat i rozliczeń oraz specyfikację pojedynczych transakcji. Dokumenty wystawiane jest są w formie elektronicznej, dzięki czemu dostęp do nich możliwy jest z każdego miejsca, a jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu.

Korzyści płynące z elektronicznego fakturowania:
• dokumenty są archiwizowane przez 5 lat,
• możliwość szybkiego wyszukania dokumentów, po zastosowaniu daty ich wystawienia lub numeru faktury,
• każdorazowe pobranie dokumentu zostaje zarejestrowane w systemie.

Dodaj komentarz