Gadżet do domu jako oryginalny świąteczny prezent

209 0

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi wigilijne otwieranie prezentów lub obdarowywanie nimi naszych przyjaciół i rodziny, do której wybieramy się ze świąteczną wizytą. Aby jednak spotkanie było udane, a gospodarze zadowoleni- warto ofiarować im prezent, który spełni ich oczekiwania, albo przynajmniej ich głęboko nie rozczaruje. Pewniakami są praktyczne gadżety do domu.

Komu jaki gadżet?

Świąteczny prezent do domu- najlepiej, aby był praktyczny, elegancki, ale też innowacyjny i ciekawy. Konkretną decyzję możemy podjąć dopiero, kiedy wiemy, komu będziemy ofiarować podarunek. Powinien on być w miarę możliwości spersonalizowany, aby obdarowany czuł się wyjątkowo. Powinniśmy zwrócić uwagę na kilka cech:

  • wiek,
  • pokrewieństwo lub stopień zaawansowania znajomości,
  • status cywilny,
  • zamożność,
  • zainteresowania.

Aby nie popełnić faux pas, musimy przeanalizować wszystkie wymienione wyżej informacje oraz charakter osoby, która otrzyma nasz podarunek.

  1. Starszym osobom nie powinniśmy ofiarować nowinek technologicznych, ponieważ ich nieznajomość może być dla nich niezręczna, chyba, że są to osoby ciekawe świata i chętnie odkrywają wszystko, co nowe. Za to będzie to z pewnością wspaniały prezent dla młodego małżeństwa lub pary, która niedawno kupiła mieszkanie lub razem zamieszkała.
  2. Dla osób, która jest naszą bliską rodziną lub przyjaciółmi możemy przygotować coś zabawnego i praktycznego. Jeżeli są to jednak znajomi z pracy, ważny klient lub szef- należy wybrać coś nowoczesnego i jednocześnie z klasą.
  3. Osobom, które są singlami nie powinniśmy przynosić dwuosobowych kompletów i zestawów np. zastawy lub pościeli.
  4. Zasobność portfela jest w tym zestawieniu może nieco nie na miejscu, jednak nie powinniśmy się bać mówienia głośno o zarobkach i majętności. Oczywistym jest bowiem, że tym, którzy dobrze zarabiają i mogą pozwolić sobie na bardziej wyrafinowane wnętrze i designerskie dodatki, będzie niezręcznie podarować rzecz, która jest niemarkowa lub słabej jakości. Nie należy robić tego w ogóle w przypadku prezentów, jednak jeśli wiemy, że gospodarz nie ma nic przeciwko, ponieważ sam ze względu na niższe dochody nie inwestuje w dobrej jakości rzeczy- nie będzie to wpadką. Wręcz przeciwnie- drogi i ekskluzywny prezent może w nim wzbudzić zakłopotanie i stworzyć niezręczną sytuację.
  5. Zainteresowania to ostatnia, jednak najważniejsza cecha obdarowywanej osoby, na której powinniśmy się skupić. Musimy być świadomi, że osobie, która nienawidzi gotować nie kupimy akcesoriów kuchennych, natomiast jeżeli lubi majsterkować- prezent w stylu Do It Yourself będzie wspaniałym rozwiązaniem.

 

Przykładowe pomysły na świąteczny prezent do domu

wieszak prezent

Niebanalny i jednocześnie przydatny prezent to wieszak na ubrania, którego zakończeniem są kolorowe kulki. Nowoczesne podejście do tradycyjnego przedmiotu zachwyci każdego. Produkt jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i w cenie 149 zł znajdziecie go na mebel-partner.

 

 

 

 

 

wieszak stojący

Jeżeli Wasi gospodarze to osoby starsze, które dobrze znacie- wieszak stojący na ubrania będzie także strzałem w dziesiątkę. Zachwyci ich klasyka i funkcjonalność. Aby kupić- kliknij tu.

 

 

 

 

 

 

kubek pognieciony prezent

Taki kubek z pewnością ucieszy tych, którzy uwielbiają niekonwencjonalne pomysły. Kubek wygląda jak jednorazowe plastikowe opakowanie na kawę w automacie, jest jednak wykonany z porcelany. Cena- 80 zł.

 

 

 

 

 

 

 

zapach do domu

Zapach do domu jako świąteczny prezent? Czemu nie! Jeżeli nie znasz preferencji osoby obdarowywanej zdecyduj się na zakup ekskluzywnego odświeżacza powietrza. Zapach skumulowany jest w malutkiej, eleganckiej buteleczce i rozchodzi się po kijkach. Tutaj możesz go kupić.

 

 

 

 

 

 

 

jeleń do domu

Papierowy jeleń do składania, który będzie gratką dla miłośników DIY oraz designu. Cena- 110 zł.

 

 

 

 

 

 

 

poduszka latex

Taka poduszka to nieco nietypowy prezent, sprawi jednak dużo radości i przyjemności osobie, którą dobrze znasz i kochasz. Może to być prezent dla rodziców lub dziadków, ponieważ poduszka posiada specjalny system wypustek, które zapewniają masaż i pełen komfort przez całą noc. Do kupienia na alematerace.pl.

 

 

 

 

 

 

pendrive dinozaur

Ten pendrive w kształcie różowego dinozaura spodoba się nie tylko maluchom i młodzieży, ale także tym, którzy mają dystans do siebie i interesują się najnowszymi gadżetami. Możesz mieć zwykłą pamięć zewnętrzną, ale możesz mieć także oryginalnego pendive’a, którego wraz z innymi opcjami dostaniesz tylko tutaj!

 

Dodaj komentarz