Głośniki bezprzewodowe Bluetooth

218 0

Głośniki towarzyszą niemal każdemu narzędziu elektronicznemu, są częścią telefonu, komputera i telewizora, a także sprzętem zamkniętym we wspólnej obudowie w formie kolumn głośnikowych lub zestawu głośnikowego.

Nowinką technologiczną są głośniki bezprzewodowe wolnostojące, które korzystają z technologii Bluetooth. Nie wymagają one połączenia kablowego, dlatego są wygodnym rozwiązaniem w nowoczesnym mieszkaniu i w plenerze. Świetnie sprawdzą się na pikniku, wycieczce i w samochodzie.

glosnik bezprzewodowy bluetoothSama jestem właścicielką designerskiego głośnika bezprzewodowego firmy Manta, który kupiłam za niewielkie pieniądze (74,00 zł) w sklepie internetowym FanPix.pl. Oprócz swojej podstawowej funkcji, którą spełnia idealnie, jest także swoistego rodzaju lampką, ponieważ posiada wbudowane diody LED, które świecą na różne kolory. Bardzo często zdarza mi się włączać głośnik, tylko po to, by puszczał swoje lekkie światło 😉 Wyjątkowy, okrągły kształt wkomponował się idealnie w nowoczesne wnętrze mojego salonu, a biały kolor nadaje mu klasy i szyku. Większość moich znajomych nie zauważyło, że jest to głośnik, a nie ozdoba mieszkania! Wspaniale sprawdza się w nim także funkcja zestawu głośnomówiącego- bardzo często zdarza mi się z niej korzystać i prowadzę rozmowy z przyjaciółmi, wykonując różne prace w obrębie salonu. Na stronie sklepu znajdziecie również inne modele, które być może bardziej będą pasować do Waszego mieszkania.

Jeżeli lubicie najnowsze rozwiązania, gadżety i po prostu wygodne życie jak ja- sprawdźcie te głośniki.

 

 

Dodaj komentarz